قیمت و مشخصات یخچال نوشابه ای

قیمت و مشخصات یخچال نوشابه ای

یخچال نوشابه​

ابعاد یخچال ایستاده نوشابه

برای نگهداری انوع نوشیدنی از جمله : دلستر، آب معدنی و نوشابه ها به یک یخچال ایستاده نوشابه در تمام هایپرمارکت ها،رستوران ها،لبنیاتی ها ، مغازه ها و سوپرمارکت های بزرگ و کوچک نیاز می باشد.صنایع برودتی پرنس سرما این یخچال های نوشابه ای را به سفارش شما در طرح ها و استیکر های مختلفی مانند:پپسی،هایپ،کوکاکولا و … تولید می کند.

ابعاد این یخچال ها کاملا استاندارد بوده و به سفارش شما در انواع 60 سانتی،70 سانتی،120 و 150 سانتی قابل ساخت می باشند.این یخچال ها همچنین دارای اندازه های بزرگ و کوچک می باشند

این یخچال نوشابه ای با توجه به فضای کمی که اشغال می کند میتواند به راحتی محصولات زیادی را در خود جای دهد.مهم ترین ویژگی این یخچال ها نوع طراحی آن هاست که بیشتر از بقیه موارد به چشم میخورد و در جذب مشتری تاثیر فراوانی دارد.

طبقاتی که در این یخچال های ایستاده تعبیه شده است دارای قابلیت جابه جایی است و شما می توانید طبق سلیقه خود آن هارا جابه جا کنید و همچنین تعداد را کم یا زیاد کنید.

یخچال های ایستاده نوشابه ای دارای عایق بندی تزریق فوم می باشد که این مزیت موجب جلوگیری از اتلاف برودت و انرژی بالا می شود.

جنس درب این یخچال ها سکوریت نشکن بوده که در برابر انواع ضربه مقاوم است.جنس بدنه یخچال ویترینی نوشابه گالوانیزه می باشد.

انواع یخچال نوشابه​

یخچال نوشابه یکی از انواع یخچال ایستاده می باشد. یخچال نوشابه مناسب برای استفاده در رستوران، سوپرمارکت و فروشگاه ها می باشد. این محصول در ابعاد مختلف در صنایع برودتی پرنس سرما تولید و عرضه می شود. یخچال نوشابه در ابعاد 60،70،90 سانتی با بهترین قیمت و کیفیت در انواع تک درب و دو درب به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش به سراسر کشور ارسال می گردد.

یخچال نوشابه مینی​

یخچال نوشابه کوچک

یخچال مینی نوشابه یا یخچال نوشابه کوچک بهترین گزینه برای استفاده در مکان هایی با فضای کوچک هستند.
معمولا یخچال مینی برای قرار دادن نوشیدنی ، شیشه های ترشی و سس ها و مواد غذایی دیگر استفاده میشود. در هتل ها که تعداد اتاق ها زیاد است و فضای زیادی برای قرار دادن یخچال فریزر بزرگ وجود ندارد از یخچال کوچک استفاده میشود. یکی دیگر از دلایل استفاده از این دستگاه ها در هتل ، بصرفه تر بودن و اقتصادی‌تر بودن آن است

بازدیدها: 0

لطفا نظر خود را بنویسید

بالا