دانلود Unreal Engine 5 – موتور بازی‌سازی آنریل انجین

دانلود Unreal Engine 5 – موتور بازی‌سازی آنریل انجین

4.3/5 – (10 امتیاز)

دانلود Unreal Engine 5 به صورت کامپیال شده و سورس کد

نسل جدید موتور بازی‌سازی آنریل انجین

دانلود-Unreal-Engine-5

با کمک موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 می‌توانید دنیاهای بزرگ‌تری بسازید. باید بزرگ فکر کرده و از ابزارها و دارایی‌های خود برای ایجاد جهان‌های گسترده برای بازیکنان استفاده کنید. می‌توانید از محتواهایی استفاده کنید که مقیاس پذیر هستند و به‌راحتی کشف خواهند شد. از سیستم وفاداری در تغییر بازی‌های خود در آنریل انجین برخوردار شده و یک جهش نسلی به‌شدت خوب در بازی تجربه کنید. دنیاهای شما در بازی کاملا پویا بوده و به ایجاد تجربه‌های تعاملی فوق‌العاده عالی کمک خواهد کرد. سیستم متحرک‌سازی و انیمیشن‌سازی در این موتور بازی سازی بهینه‌سازی شده است و می‌توانید از مجموعه ابزارهای مدل سازی جدید استفاده کنید.

روند خلاقیت در این نسخه پیشرفت کرده است و کاملا سریع‌تر، آسان‌تر و کارآمدتر می‌توانید از آن استفاده کنید. با موتور بازی سازی آنریل انجین ۵ می‌توانید تغییر رابط کاربری را داشته باشید. این سیستم اکنون یکپارچه شده است و می‌توانید به کل کتابخانه دسترسی داشته باشید. این بخش از منوی جدید Create فراهم شده است و برای ایجاد کاراکترها و محتواهای جدید هم می‌توانید از آن بهره ببرید. آنریل انجین ۵ هم‌اکنون جزئیات بیشتری دارد و می‌توانید از سیستم هندسه میکرو چند ضلعی مجازی‌سازی شده استفاده کنید. سیستم جدید Virtual Shadow Map هم اضافه شده است که بازی‌ها و دنیاهایی را با مقادیر عظیمی از جزئیات هندسی می‌توانید ایجاد کنید.

روشنایی و بازتاب جهانی پویا در این نسخه فراهم شده است. سیستم Lumen با دانلود Unreal Engine 5 در اختیار شما بوده و می‌توانید جهانی کاملا پویا بسازید که توانایی استفاده از نور غیر مستقیم را نیز در بازی خواهید داشت. در حین پرواز می‌توانید تغییر زاویه خورشید را نیز داشته باشید. با لومن دیگر نیازی به استفاده از UVs یا عکس‌های بازتابی نخواهد بود. می‌توانید همان چیزی را ایجاد کنید که در آثار شاخص کنسولی امروزی مشاهده می‌کنید. این سیستم به‌طور هوشمندانه عملیات پردازش را انجام داده و محدودیت‌های تماس را نیز کاهش خواهد داد.

info

Unreal Engine enables game developers and creators across industries to realize next-generation real-time 3D content and experiences with greater freedom, fidelity, and flexibility than ever before.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 10 x64

Processor: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster

Memory: 8 GB RAM

Video Card/DirectX Version: DirectX 11 compatible graphics card

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

بازدیدها: 3

لطفا نظر خود را بنویسید

بالا