دانلود Adobe DNG Converter 15.0 – نرم افزار تبدیل فرمت DNG

دانلود Adobe DNG Converter 15.0 – نرم افزار تبدیل فرمت DNG

نرم افزار Adobe DNG Converter یک ابزار کاربردی جالب از شرکت ادوب می باشد که امکان تبدیل فایل های خام دوربین های دیجیتالی را فراهم می کند و در فضایی دوست داشتنی و ساده امکان استفاده از نسخه های کم حجم عکس های گرفته شده توسط دوربین های حرفه ای را ممکن می سازد. این برنامه اطلاعت پیکسلی خام را دریافت کرده و ذخیره می کند و طبق نظر کاربر می تواند تبدیل قدرتمندی به JPG و یا دیگر فرمت های محبوب عکس داشته باشد. شما می توانید فایل ها را استاندارد سازی کرده و در صورت نیاز از دیگر ویرایش های امکان پذیر نیز استفاده کنید.

با دانلود Adobe DNG Converter می توانید به طور دلخواه از حالت ویزاردی نیز استفاده کرده و عکس هایی که از سنسورهای دوربین دیجیتالی گرفته می شوند را به طور مستقیم به داخل برنامه درگ کرده و عکس های کم حجم اما با کیفیت بالا را به دلخواه خودتان دریافت کرده و در موارد مختلف به اشتراک گذارید. نرم افزار دارای قابلیت های فراوانی است که می توانید برای گسترش ابزارها استفاده کرده و از تسک برنامه برای دسترسی راحت تر استفاده کنید.

کاور-Adobe-DNG-Converter

شما توسط این برنامه در واقع فرمت های RAW را دریافت می کنید و می توانید به استاندارد مناسبی برای مشاهده و استفاده تبدیل کنید. خروجی مبدل های RAW الزاما نمی توانند مناسب باشند، اما این برنامه با قابلیت خاصی که دارد از نگاتیو دیجیتالی که به عنوان DNG مطرح شده است، استفاده می کند و براحتی چنین مشکل کاربران را رفع و رجو می کند.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Adobe DNG Converter:

  • پشتیبانی از دوربین های مختلف
  • امکان بازنمودن فایل های RAW و تبدیل انها
  • استفاده از الگوریتم های پیشرفته به لطف تکنولوژی DNG
  • ارائه پشتیبانی از فرمت های مختلف
  • دارای رابط کاربری جذاب
  • رفع مشکل اکثر عکس برداران با فرمت فایل های خام
  • پشتیبانی از عکس های حجیم
  • سرعت بالا
info

Digital Negative (DNG) is an openly published raw file specification that stores the “raw” pixel data captured by the digital camera sensor before it has been converted to JPEG or TIFF along with standard EXIF metadata, date, time, camera used, and camera settings. This format is freely available for other software and hardware vendors to support.

سیستم مورد نیاز

Microsoft® Windows® 7, Windows 8/8.1, or Windows 10

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

بازدیدها: 0

لطفا نظر خود را بنویسید

بالا