دانلود نرم افزار اج کرومیوم Microsoft Edge Chromium 100.0.1185.39 Stable

دانلود نرم افزار اج کرومیوم Microsoft Edge Chromium 100.0.1185.39 Stable

4.7/5 – (17 امتیاز)

نرم افزار Edge Chromium بالاخره بعد از وعده‌ای که مایکروسافت به طرفداران داده بود، عرضه شد و دارندگان تمام سیستم‌عامل‌های ویندوز که هم‌اکنون پشتیبانی می‌شوند و همچنین دستگاه‌های همراه آن را دریافت کنند. جدیدترین نسخه مرورگر اج عرضه اولیه آن به‌عنوان جایگزینی برای مرورگر اسکپلورر مایکروسافت ارائه شده بود، چندان موفق نبود و حال نسخه‌ی برپایه کرومیوم این مروگر در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نسخه از برنامه سرعت، کارایی و سازگاری بهتری برای جستجو در وب‌سایت‌های مختلف دارد و می توانید افزودنی‌های کروم را نیز به مرورگر اج اضافه کنید. خود کروم هم برپایه کرومیوم طراحی شده است و همین می‌تواند این نوید را به کاربران بدهد که اج هم بتواند جایگاه اصلی خودش را به‌عنوان مرورگر اصلی مایکروسافت به‌دست آورد. این برنامه خصوصیات امنیتی بسیار بالایی را در خود دارد و می‌تواند تنها مرورگری لقب بگیرد که بتوانید حریم خصوصی خود را به‌بهترین شکل در آن حفظ کنید.

نرم-افزار-Edge-Chromium

نرم افزار Edge Chromium روشی را پیش گرفته که کروم با آن به موفقیت رسید و به‌عقیده بسیاری از کاربران سریع‌ترین مرورگری است که در بین آثار شاخص عصر می‌توانیم ببینیم. اج کرومیوم بدین ترتیب می‌تواند تقریبا تمامی ویژگی‌های کروم را داشته باشد و تمام افزونه‌های آن را هم می‌توانید نصب و اجرا کنید. ظاهر برنامه هم بسیار بهتر شده است و مایکروسافت در ادامه با گرفتن فیدبک از کاربران قطعا نسخه‌های بهینه‌تری از برنامه را منتشر خواهد کرد. فقط زمان می‌تواند مشخص کند که اج هم می‌تواند در کنار کروم و فایرفاکس، ضلع سوم قدرتمندترین مرورگرهای جهان را کامل کند یا خیر. همواره وجود یک مرورگر تمام عیار که به‌صورت پیشرفت همراه ویندوز ۱۰ باشد، احساس می‌شد و احتمال می‌رود که اج کرومیوم بتواند نظر بسیاری از کاربران را جلب کند.

ویژگی‌های کلیدی نرم افزار:

  • حریم خصوصی با امنیت بالا
  • جستجوی هوشمند و بسیار ساده
  • پروتکل‌های کسب درآمد
  • راه‌اندازی تجارت
info

The new Microsoft Edge is based on Chromium and was released on January 15, 2020. It is compatible with all supported versions of Windows, and macOS. Downloading the browser will replace the legacy version of Microsoft Edge on Windows 10 PCs. With speed, performance, best in class compatibility for websites and extensions, and built-in privacy and security features, it’s the only browser you’ll ever need.

Features:

Your privacy, respected
Browse smarter, not harder
Earn while you search
Ready for business

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 – macOS – Android – iOS

راهنمای نصب

چگونه موتور جستجو Bing را به Google تغییر بدهیم؟

1) وارد تنظیمات مرورگر شده و عبارت “Address Bar” را جستجو کنید. سپس بر روی گزینه Address Bar and Search کلیک کنید.

2) سپس مقدار Search engine used in the address bar را از Bing به Google تغییر بدهید.

نکته آموزشی:

اگر نمی‌توانید مرحله اول را انجام بدهید، کافیست عبارت زیر را در مرورگر Edge وارد کرده و Enter را بزنید تا صفحه مربوطه برای تغییر سرچ انجین نمایش داده شود:

edge://settings/search?search=Address%20Bar

رمز فایل: www.downloadha.com

ADs

بازدیدها: 0

لطفا نظر خود را بنویسید

بالا