دانلود تری دی مکس AUTODESK 3ds Max 2023 – با آموزش نصب کامل

دانلود تری دی مکس AUTODESK 3ds Max 2023 – با آموزش نصب کامل

دانلود و مشاهده آموزش نصب تصویری تمامی محصولات اتودسک 2022-2023 – روش NLM

———————–

آموزش نصب تری دی مکس 2022-2023 روش فایل کرک:

پس از اتمام نصب می توانید محتوای درون پوشه Crack را کپی کرده و بر روی فولدر نصب نرم افزار خود جایگزین کنید. نرم افزار به سادگی کرک می شود. اما روش NLM بسیار بسیار بهتر بوده و توصیه دانلودها است. آموزش استفاده از آن، به صورت تصویری در لینک بالا و به صورت نوشتاری در ادامه نوشته شده است.

———————–

آموزش نصب تری دی مکس 2022 و تری دی مکس 2023 روش NLM:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال است.

2) فایل های دانلودشده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید تا فایل ISO نرم افزار به شما داده شود. این فایل را می توانید به صورت مستقیم در ویندوز 10 و 11 اجرا کنید. توصیه می شود از نرم افزارهایی مانند Daemon Tools, PowerISO, UltraISO و … برای Mount ایمیج استفاده کنید.

3) پیش از اجرای ستاپ مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید. پس از گذشت حداقل 1% از نصب نرم افزار، می توانید اینترنت خود را قطع کنید.

4) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. پک کامل فعال‌سازها را دانلود کنید. دو روش پیش روی شماست که رو License Patcher بسیار آسان است. لطفا یک بار فایل “Autodesk License Patcher Uninstaller.exe” را به صورت Run as Administrator اجرا کنید تا اگر محتوایی از قبل روی سیستم شما نصب شده است، حذف شود.

5) فایل “Autodesk License Patcher Ultimate.exe” را به صورت Run as Administrator اجرا کنید و کمی صبر کنید تا پیغام موفقیت آمیز بودن نصب برای شما نمایش داده شود.

6) نرم افزار را اجرا کنید. بر روی گزینه “Use a network license” کلیک کنید. در پنجره بعدی گزینه Single License Server را انتخاب کنید و Server Name را عبارت “127.0.0.1” یا عبارت “localhost” قرار بدهید.

7) نرم افزار را اجرا کنید.

—————–

به علت طولانی بودن راهنمای نصب محصولات اتودسک، صفحه ای اختصاصی بدین منظور ایجاد گردیده است. لطفا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه آموزش نصب اختصاصی محصولات اتودسک در وبسایت دانلودها بشوید:

– ورود به صفحه آموزش نصب تصویری محصولات اتودسک به صورت جامع

—————–

مقدار Product Key برای تری دی مکس 2023: نیازی نیست. روش کرک یا NLM.

مقدار Product Key برای تری دی مکس 2022: نیازی نیست. روش کرک یا NLM.

مقدار Product Key برای تری دی مکس 2021: 128M1

مقدار Product Key برای تری دی مکس 2020: 128L1

مقدار Product Key برای تری دی مکس 2019: 128K1

بازدیدها: 4

لطفا نظر خود را بنویسید

بالا