تغییر استایل

انتخاب رنگ

برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

آموزش سئو seo با yost و ۹ نکته عملی در زمینه SEO برای شروع کار!

۹ نکته عملی در زمینه SEO سئو  برای شروع کار!

سلام!

آیا عاشق لیست ها هستید؟ چون مطمئناً این کار را می کنید! لیست کارها ، لیست خرید ، لیست سطل: انواع لیست ها! به همین دلیل لیستی برای شما در نظر گرفتیم که شامل ۹ نکته عملی در زمینه SEO برای شروع کار است!

۱. قبل از نوشتن فکر کنید

به آنچه می خواهید در مورد آن بنویسید فکر کنید ، وقت خود را اختصاص دهید. به این فکر کنید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و می خواهید به آنها چه بگویید. هدف متن شما چیست و می خواهید چه موضوعاتی را پوشش دهید؟

۲. روی مخاطب خود تمرکز کنید

البته ، شما می خواهید Google را راضی کنید ، اما مخاطبان شما از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و همیشه باید شماره ۱ باشند. اطمینان حاصل کنید که برای مخاطبان خود می نویسید. واضح بنویسید ، خواندن را بیش از آنچه که باید باشد دشوار نکنید. شما می خواهید اطلاعات خود را تا حد ممکن روان به اشتراک بگذارید.

۳. از Yoast SEO سئو استفاده کنید

شما احتمالاً قبلاً از Yoast SEO (Premium) استفاده کرده اید و اگر نه: ​​بسیار مفید است! اما به یاد داشته باشید: Yoast SEO ابزاری برای کمک به شما در رتبه بندی است ، اما باید برای آن تلاش کنید. با هم می توانیم رتبه بندی شما را سرسام آور افزایش دهیم!

۴. لینک سازی را فراموش نکنید

لینک سازی بسیار مهم است! هر دو پیوند داخلی و پیوند خارجی نقش عظیمی در دنیای رتبه بندی تا حد ممکن دارند. اما توجه داشته باشید: هنگامی که این روش به اشتباه انجام شود می تواند نتیجه معکوس دهد!

۵. سریعتر بهتره

سرعت سایت عامل مهم رتبه بندی است. هرچه صفحه شما سریعتر بارگیری شود ، احتمال رتبه بندی شما بیشتر می شود. و همچنین ، کاربران انتظار دارند سایت شما سریع باشد! واقعیت جالب: تحقیقات نشان می دهد میزان استرس ناشی از انتظار برای نتایج کند موبایل می تواند از دیدن یک فیلم ترسناک استرس زا باشد!

 

۶. تحقیق کنید! پژوهش! پژوهش! 🔎

تحقیقات کلمات کلیدی یکی از اولین کارهایی است که هنگام بهینه سازی برای کلمات کلیدی خاص انجام می دهید. شما باید بدانید که برای چه کلماتی می خواهید پیدا شوید و افراد به دنبال چه چیزی هستند. بدون انطباق با هدف جستجوی مخاطب ، به احتمال زیاد رتبه نخواهید گرفت.

 

۷. SEO سئو رایگان برای آموزش مبتدیان دریافت کنید! 🆓

چه راهی بهتر از SEO رایگان برای آموزش مبتدیان توسط Yoast برای آشنایی با دنیای SEO است؟ شما همه چیزهایی را که برای شروع کار و درک درستی از نحوه کار با سئو سایت باید بدانید یاد خواهید گرفت.

 

۸. از چک لیست نوشتن مطالب  سئو  SEO استفاده کنید

شما تحقیق کلید واژه خود را به پایان رسانده اید ، ساختار خود را تنظیم کرده و مقاله خود را نوشته اید. بنابراین شما آماده انتشار آن هستید ، درست است؟ صبر کن! با چک لیست نوشتن مطالب جستجوگرها ، اطمینان حاصل می کنید که چیزی را فراموش نمی کنید.

 

۹. ساختار سایت kick-ass را تنظیم کنید

ساختار سایت به Google نشان می دهد که مهمترین صفحات است ، این به نحوه سازماندهی محتوای سایت خود اشاره دارد. دسته ها و برچسب های مناسب پست های خود را دریافت کنید ، ناوبری واضحی داشته باشید و پیوند داخلی را فراموش نکنید.

آیا شما آماده یک غواصی عمیق تر در سئو SEO هستید؟ اطلاعات بیشتری در وبلاگ سئو Yoast SEO وجود دارد که مطمئناً به شما کمک خواهد کرد!

موفق باشید!

تیم Yoast

بازدیدها: ۰

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا